62SS Mini Kazıcı Yükleyici Servis Yedek Parça

 • Kazıcı yükleyici endüstrisinde 30 yılı aşkın deneyimle birlikte tasarlanan kazıcı yükleyici ürün grubunun yeni üyesi 62 SS, bu segmentteki müşterilerin beklentilerinin tam karşılığıdır. Daha fazla performans, çok yönlü kullanım, operator konforu ve güvenlik..

  Kompak boyutları, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilme yeteneği, yükleme kolaylığı sağlayan muz bom geometrisi, standart ekstra hidrolik hatları ile farklı ataşmanlarla kullanabilme özelliği 62SS’i dar çalışma sahalarında, şehir içi ve tarım uygulamalarında benzersiz kılmaktadır.

 • Operatör Kabini

  Özellikle mini iş makinalarında kabin konforu kullanıcılar tarafından en çok önem verilen parametrelerden biridir. 62SS in kabin tasarımında maksimum konfor ve kolay kullanım amaçlanmıştır. Sınıfında benzersiz koltuğa entegre edilmiş joystick kontroller ile operatörler makinanın yürüyüş, yükleme ve arka kazıcı grubu hareketlerinin tamamını kolay bir şekilde control edebilmektedir. Operatörü rahatsız etmeyecek şekilde ergonomik olarak yerleştirilmiş gaz pedalı ve el gazı ile operator çalışma için gereken motor devrini kolay bir şekilde ayarlayabilmektedir. Standart sunulan yüksek kapasiteli klima, kabin ısıtıcı ve 8 adet havalandırma kanalı ile operator konforu en üst seviyeye getirilmiştir. Benzersiz dokunmatik bilgi ekranı ile operator yakıt seviyesi, çalışma sıcaklıkları ve kullanımla ilgili bilgileri kolaylıkla takip edebilmektedir. Sınıfında standartları yükselten 62SS’te ayrıca Radyo-mp3 çalar, bel ayarlı ve emniyet kemerli operator koltuğu, kolay erişebilir control düğmeleri, kolay açılabilir tek parka arka cam ve kişisel eşyalar için saklama bölmeleri bulunmaktadır.

 • Güç İletim Sistemi

  Interim Tier 4 ve Stage III A egzoz emisyon regülasyonlarına uygun Kubota dizel motor 59 HP güç üretmektedir. Bu güç benzersiz performans, hızlı çevrim zamanları ile sahada işinizi kolaylaştıracaktır. Değişken deplasanlı pistonlu hidrolik pompa yürüyüş motorları için gereken yağı pompalar. Sağ ve sol kısımdaki yürüyüş motorları yüksek mukavemetli zincirlerle tekerlere istenilen gücü iletir. Basit, güvenilir dişli tip hidrolik pompa dakikada 61lt yağ debisi ile ön yükleyici ve arka kazıcı grubundaki hareketler için gereken yağı pompalar. Yüksek verimli hidrolik yağ soğutucu en sıcak iklim koşullarında soğutma sağlar.

 • Çok Yönlü Kullanım İmkanı

  Standart olarak sunulan açılır kapanır kepçe ile yükleme, kazı, itme, sıkıştırma ve tesfiye gibi işler için idealdir. Hidromek ayrıca ön yükleyici ve arka kazıcı kısmında bulunan ilave hatlarda kullanılmak üzere birçok ataşman seçeneği sunarak 62SS’i çok yönlü bir makina haline getirmiştir. Çabuk ataşman değişimi için ön yükleyicide çabuk değiştirme ataşmanı standart olarak sunulmaktadır.