HMK 102 S Supra Servis Yedek Parça

 • Beklentilerinizin tam karşılığı.. SUPRA SERİSİ

  Supra serisi kazıcı yükleyiciler karşınıza çıkabilecek her işin üstesinden gelir. Zorlu çalışma koşullarında yıllık 2000 saat üzeri kullanıma göre tasarlanan Supra serisi daha fazla işte kalır, bakım ve onarım için daha az para ve zaman harcarsınız. Üstelik bu zorlu ve uzun mesaide size konforlu bir çalışma ortamı ve olabildiğince kolay bir kullanım sağlar.

 • 102 B Supra Internal Design
  Yüksek konfor, yüksek verimlilik!

  Uzun süre makine kullanmak, kötü hava ve zemin koşullarıyla mücadele etmek gibi zorluklar operatörlerin gücünü tüketir.

  Bu zorlu işlerde, kullanımı kolay ve ergonomik tasarıma sahip operatör kabini sayesinde, yorgunluk hissi olmadan yüksek iş verimliliği sağlanır. Supra serisi, zorlu işlerde çalışan operatörlerin işini; teknoloji ve tasarıma dayanan benzersiz özellikleriyle kolaylaştırır.

 • 102 B Supra Internal Design
  Yüksek verim, akıllı seçim!

  Bir kazıcı yükleyiciden beklenen, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimidir. Bu iki parametreyi ise bir araya getirmek yüksek mühendislik bilgisi gerektirir. 35 yılı aşkın kazıcı yükleyici deneyimimizi ve bilgi birikimimizi Supra modellerinde sizlere yüksek performans ve üretkenlik olarak sunuyoruz.

  Supra serisi için özel olarak üretilen turbo şarjlı ve intercoolerli dizel motor, düşük devirlerde yüksek tork sağlayarak alt devirlerde dahi makineyi güçlü kılmaktadır.

  Supra modellerinde hidrolik güç sürekli olarak işin gereksinimine göre ayarlanmaktadır. İhtiyaç duyulan güce uyan akış paylaşımlı hidrolik yağ beslemesi ile daima gerekli hız ve kuvvete sahip olabilirsiniz.

  Yüke duyarlı, değişken debili hidrolik pompa sayesinde güç, otomatik olarak ayarlanır. Düşük motor hızlarında dahi sistemin verimi yüksektir. Seyir halindeyken hidrolik yağ akışına ihtiyaç olmamasından dolayı hidrolik pompa sistemde oldukça az miktarda yağ çevirir ve bu sayede motora fazla yük binmez, maksimum yakıt ekonomisi sağlanır.

  102S modelinde standart olarak bulunan 6 ileri 3 geri tam otomatik şanzıman, seyir halinde yakıt ekonomisi sağlar.

 • Zorlu işleri Supra’ya bırakın!

  Supra serisini, sadece en güçlünün hayatta kalabileceği, en zorlu ve yıpratıcı çalışma koşulları için öneriyoruz.

  Supra serisini farklı kılan özelliklerden biri de ön yükleyici kısmının üstün performansıdır. Supra serisinin kendi sınıfındaki benzer makinelerden daha yüksek olan kol ve kova koparma kuvvetleri, makinanın zorlanmadan yüke girmesini sağlar. En ağır şartlara göre tasarlanan güçlü bom konstrüksiyonu, uzun yıllar dayanım için tasarlanmıştır.

 • Smartlink
  SMARTLINK® ile makinanız hakkında herşey artık masaüstünüzde!

  Makinenizin nerede olduğunu ya da gün içinde nerelerde çalıştığını merak mı ediyorsunuz? Hangi saatlerde çalışmış? Ya da deposunda kaç litre yakıt kalmış?

  Bu gibi soruların cevabı artık elinizde..

  Hidromek SmartLink , makinenizin GPS konumunu, elektronik kontrol ünitesindeki verileri ve hata kodlarını GSM şebekesini kullanarak Hidromek sunucularına aktarır. Bu sistem makinenizle ilgili birçok bilgiyi internet aracılığıyla kolaylıkla takip etmenizi, hızlı ve etkili servis hizmetlerinden faydalanmanızı sağlar.

  Bu hizmet, Supra modellerinde standarttır.

 • Sadece makinelerle değil, Sunduğumuz hizmetlerle de farklıyız!

  5 Yıl – 7500 Saat Çelik Konstrüksiyon Garantisi
  35 Yılda edindiğimiz kazıcı yükleyici üretimindeki uzmanlığımız ve bilgi birikimimizle 5 yıl-7500 Saat çelik konstrüksiyon garantisi vererek, yaptığınız yatırımı güvencemiz altına alıyoruz.

  Uzman Servis
  Satış sonrası ve servis hizmetlerine yönelik teknik ve davranış eğitimleri ile sertifikalandırılmış servis personelimiz, servis noktalarımızda ve gezici servis araçlarıyla , hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunmaktadır.

  Yaygın Servis ve Hizmet Ağı
  Türkiye genelinde yaygın servis ağına sahip Hidromek, yurtdışında da onlarca servis noktası ile Dünya’nın farklı noktalarında bile makinasının ve sözünün arkasındadır.

  Müşteri Destek Hattı
  Servis ve bakım hizmetleri ya da makinanızla ile ilgili şikayet, öneri ya da görüşlerinizi 444 6 465 nolu Müşteri destek hattına ulaşarak bizimle paylaşabilirsiniz.