HMK 200 W MH Servis Yedek Parça

 • Malzeme Elleçleme Ekskavatörü

  Farklı uygulamalara yönelik çözümler üreten Hidromek malzeme elleçleme geri dönüşüm ve endüstriyel tesislere yönelik özel olarak geliştirdiği 200 W MH modeli ile bu segmentteki müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır.Yeni Gen Serisi 200 W MH , geliştirilmiş performans,kontrol kolaylığı ve çok yönlülük gibi yenilikleri beraberinde getiriyor. Mükemmel kumanda kabiliyeti ve güvenilirlik, çok düşük yakıt tüketimi, kolay bakım ve sınıfında lider operatör konforu ve birçok donanımı operatörlerle buluşturuyor.

 • Tasarım ödüllü seri

  "Hidromek Operatörü" yaratma anlayışıyla oluşturulan seride operatörün ofisinde gibi konforlu ve rahat hissetmesi, makineyi kolaylıkla kullanma düşüncesi amaçlandı. Buna göre Hidromek operatörünün tüm makineyi daha rahat kumanda edebilmesi amacıyla kullanımdaki temel fonksiyonlar olan joystickler, isteğe bağlı ısıtmalı-havalı süspansiyonlu koltuk ve kolçakları birbirlerinden bağımsız ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır. • Opera Kontrol Sistemi

  Gen serisi ekskavatörlerin tasarımında, operatörün kendisini ofi sindeki gibi konforlu ve rahat hissetmesi, makineyi kolaylıkla kullanması amaçlandı. Bu amaç doğrultusunda yeni gen serisi ekskavatörler, sınıfında ilk kez sunulan Opera (Hidromek Operatör Ara Yüzü) ile donatılmıştır. Opera, kullanım esnasında ihtiyaç duyulan bütün fonksiyonları bir arada toplayan, operatörün ergonomik açıdan kolay ulaşabileceği bir noktada konumlandırılmış konsol, kolay okunabilen estetik renkli TFT bilgi ekranı, elektronik kontrol üniteleri ve Gen sersi ekskavatörler için hazırlanan kullanıcı dostu yazılım ile entegre kullanıcı arayüzüdür.

  Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

 • Düşük yakıt tüketimi

  Elektronik kontrollü Isuzu motor ve ana hidrolik pompa saha şartları için farklı çalışma modları ile her depoda daha fazla iş ve kar elde edeceksiniz.

 • Daha fazla konfor

  Operatör ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen konforlu kabin içerisinde uzun çalışma saatlerinde operatörlere daha rahat daha eğlenceli bir çalışma ortamı yaratılması, operatörün verimliliğinin arttırılması, üretime odaklanması sağlanmıştır.

  Operatörün rahat bir şekilde kabine binip inmesine imkan verecek genişlikte bir kapıya sahiptir. Açılabilen ön camlar operatöre mükemmel bir görüş açısı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ön cam tavana kaydırılarak açılabildiği gibi, isteğe bağlı olarak alt cam sökülerek operatör koltuğunun arkasında muhafaza edilebilir.

  Operatörün çalışma konforunu sağlayan diğer bir özellik ise, ergonomik koltuk ve ön konsoldur. Operatörün uzun saatler boyunca yüksek performansta, yorulmadan ve konforlu bir şekilde çalışabilmesi için tasarlanan 9 değişik pozisyonda ayarlanabilen koltuk, standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca joystick konsolu ve koltuğun birbirinden bağımsız olarak hareket edebilmesi, operatörün vücut yapısına göre en uygun pozisyonu ayarlayabilmesini sağlar.

  Operatörün güvenliği için koltuk, emniyet kemeri ile teçhiz edilmiştir. Kabin, makinenin çalışma koşulu ve üzerindeki ataşman ne olursa olsun kendisine akseden gürültü, şok ve titreşimlerin etkisini sönümleyen 6 adet silikon viskoz takozla desteklenmiştir. Klima standart donanım içindedir.

 • Hidromek Smartlink

  Smartlink GPS takip sistemi ile makinanın kullanım süreleri, coğrafi konumu, yakıt tüketim değerleri, bakım zamanları, arıza kodları gibi pek çok veri internet üzerinden servis ve müşteri tarafından takibi sağlanmaktadır. Bu sistem ile daha etkili makine ve servis yönetimi sağlanmıştır.

 • Etkin müşteri desteği

  Ülke çapındaki yaygın servis noktalarında ihtiyaç anında hızlı müdahale edebilecek eğitimli teknisyen kadrosu ve mobil servis araçları ile satış sonrası hizmetler ekibi her zaman yanınızda..